خانه > دوره آموزشی رهایی ذهن

دوره آموزشی رهایی ذهن

دوره آموزشی رهایی ذهن

آیا افراد یا محیط‌ها گاهی اوقات برای شما ناراحتی، اضطراب یا ناامیدی به ارمغان می‌آورند؟ آیا در مواجهه با این شرایط تمایل به توانمندی عاطفی دارید، اما نمی دانید چگونه به آن دست یابید؟ شش ستون آزادی ذهنی می تواند کمک کند. گنجاندن چارچوب آزادی ذهنی® OFT در زندگی شما، رویکردی را برای تسلط بر هر شرایطی و راهی برای دستیابی به آرامش درونی ارائه می دهد.

آزادی ذهنی را می توان تقریباً برای هر هدفی به کار برد. این فرآیند را می توان بدون توجه به آنچه زندگی به شما می زند مورد استفاده قرار داد.

شما تفاوت بین مسئولیت پذیری و توانایی پاسخگویی را خواهید آموخت. چگونه بدون قید و شرط به همه افراد زندگی خود اعتماد کنید تا یک کار را انجام دهند، بدون اینکه احساس آسیب یا ناامیدی کنید. چگونه بین کارهایی که باید انجام دهید و کارهایی که می خواهید انجام دهید تمایز قائل شوید. دو هدفی که احساسات شما در خدمت شما هستند و اینکه چگونه آنها را برای شما به کار ببندید. چگونه موقعیت های زندگی خود را بسته و متعادل کنید.

تجربه آزادی ذهنی شامل شش جلسه آموزشی روانی است که در آن شما به اصول آزادی ذهنی می پردازید. هنگامی که این اصول را یاد گرفتید و در زندگی خود به کار گرفتید، ابزارهایی را خواهید داشت که برای مدیریت هر اتفاقی که برایتان می افتد، نیاز دارید. شما می توانید یک تجربه فردی یا گروهی Mental Freedom® را انتخاب کنید. همچنین از شما دعوت می شود که به گروه خصوصی فیس بوک ما بپیوندید، یک جلسه پیگیری شش ماهه یک به یک و یک سال ممیزی آزادی ذهنی دریافت کنید.

درباره استاد دوره

من کاملا متعهد هستم که آزادی ذهنی® را برای همه به ارمغان بیاورم. من یک بورسیه برای شخصی اهدا می کنم که علاقه مند به یادگیری تکنیک های آزادی ذهنی است اما در حال حاضر توانایی مالی برای انجام آن را ندارد. درخواست آسان است، به سادگی درخواست ما را پر کنید. از هر گروه یک نفر انتخاب خواهد شد.

من به شدت توصیه می‌کنم مربیگری Freedom Mental™ را به صورت گروهی یا زوجی یا فردی انجام دهید. برای من بسیار مفید بود و به من این امکان را داد که بسیاری از چیزهایی را که در زندگی من اتفاق افتاده و اکنون رخ می دهند دوباره قاب بندی کنم تا احساس بهتری نسبت به آنها داشته باشم. این زندگی در حال تغییر است!»

دوره های آموزشی رهایی ذهن

درباره دوره آموزشی رهایی ذهن

مدت زمان برنامه

23 ساعت

تعداد نفرات کلاس

12 نفر

نوع برگزاری

آنلاین

برگزار کننده

رهبری استاد دوره

آنچه خواهید آموخت :

جلسه 1

مسئولیت در مقابل توانایی پاسخگویی

در این جلسه به مشتریان در مورد اینکه چه مسئولیتی دارند و دیگران چه مسئولیتی دارند آموزش می دهید. آنها همچنین در مورد توانایی خود برای پاسخگویی در هر موقعیتی در صورت تمایل یاد خواهند گرفت. افراد زمانی که مسئولیت چیزهایی را که به عهده خودشان است و مسئولیت چیزهایی را که دیگران مسئول آن هستند بیش از حد به عهده می گیرند، آزادی ذهنی خود را کاهش می دهند.

جلسه 2

چالش اعتماد بی قید و شرط

یکی از چیزهایی که بزرگترین مشکلات را در روابط ایجاد می کند، اعتماد به افراد برای چیزهای اشتباه است. ما تمایل داریم به کسانی که به آنها اهمیت می‌دهیم اعتماد کنیم تا آن‌هایی باشند که می‌خواهیم به جای شخصی که واقعاً هستند. در آزادی ذهنی، مشتریان تنها چیزی را می آموزند که می توانند به مردم اعتماد کنند. (من به شما یک اشاره می کنم: این نیست که آدم خوبی باشید.)

جلسه 3

زبان بی قدرت در مقابل توانمندسازی

یکی از چیزهایی که بزرگترین مشکلات را در روابط ایجاد می کند، اعتماد به افراد برایدر این جلسه، مشتریان در مورد زبانی که استفاده می‌کنند و می‌تواند آزادی ذهنی آن‌ها را سلب کند، یاد می‌گیرند و به جای آن، یاد می‌گیرند که از زبان قدرت‌بخش استفاده کنند. یکی از اصلی ترین مواردی که مورد بحث قرار می گیرد، باید در مقابل خواستن است. پیدا کردن دلیل انجام کارها به شما این امکان را می دهد که دیگر مجبور نشوید.

جلسه 4

تغییر روایت شما

همه ما دائماً در ذهن خود داستان می سازیم تا در موقعیت هایی که اطلاعات نداریم، بسته شدن را ارائه دهیم. مشکل این عمل این است که داستان هایی که می سازیم اغلب دردناک هستند. در این جلسه، مشتریان یاد می گیرند که داستان های خود را شناسایی کنند و روایت خود را به خنثی یا حتی مثبت تغییر دهند.

جلسه 5

سیگنال در مقابل راه حل

در این جلسه در مورد درد صحبت می کنیم - درد عاطفی و جسمی بدون منشأ پزشکی یا بیولوژیکی. درد ما به عنوان یک سیگنال شروع می شود که ما به آنچه می خواهیم نمی رسیم. اگر سریع به آن رسیدگی کنیم، معمولاً به آن پایان می‌دهیم، اما معمولاً این کار را نمی‌کنیم. ما تمایل داریم که درد خود را نادیده بگیریم، با این باور که ممکن است از بین برود و از بین برود. مشکل این است که درد معمولاً تشدید می شود. در مرحله‌ای از این فرآیند، ناخودآگاه متوجه می‌شویم که درد ما فایده‌ای دارد.

جلسه 6

قدردانی از GLOW

تجربیات زندگی ما و عناصر جدول دوره عناصر چه وجه اشتراکی دارند؟ هر دو تعادل کاملی دارند. درست مانند عناصری که به طور طبیعی در جهان ما وجود دارند، تعداد پروتون های مشابه الکترون ها یا همان بار مثبت و منفی دارند، تجربیات زندگی ما نیز همینطور است. به طور معمول، ما فقط جنبه دردناک را تجربه می کنیم، زیرا ما سخت برای منفی گرایی هستیم، اما در همه دردهای ما مثبت بودن یکسان وجود دارد. من این را GLOW می نامم، که مخفف آن برای کمک به شما در یافتن نکات مثبت درد است.

شرایط ثبت نام برای چه کسانی است :

گواهی آزادی ذهنی برای مشاوران، مربیان و سایر متخصصان کمک کننده است که به دنبال چیزی برای ارتقای خدمات خود به سطح جدیدی هستند. این شامل دوازده (12) جلسه گروهی 2 ساعته است که در مدت شش ماه پخش می شود و سپس هفت (7) جلسه نظارت با کیم در حالی که شما اولین تجربه آزادی ذهنی خود را اجرا می کنید وجود دارد. شما با 6 جلسه تجربه آزادی ذهنی برای خودتان شروع می کنید. شما علاقه خاصی به ارائه یک زندگی بی عیب و نقص دارید، زندگی که در آن همه چیز را با هم داشته باشید. شما کسی هستید که مردم برای کمک به آنها می آیند پریشانی روحی و روانی آنها نمی خواهند مشاور یا مربی آنها نیز دچار ناراحتی روانی شود. شما باید آن را کنار هم نگه دارید تا به آنها نشان دهید که کنترل یک زندگی چگونه است. و در بیشتر موارد، شما انجام می دهید. اما تقریباً در همه مشاوران و مربیان حوزه نفوذ من، همه آنها از جهنم خصوصی کوچک خود رنج می برند. برخی فرزندانی با مشکلات اعتیاد دارند، برخی در ازدواج یا روابط ناخوشایند هستند، برخی خودشان با اعتیاد دست و پنجه نرم می کنند، برخی با آسیب های روحی خود از دوران کودکی دست و پنجه نرم می کنند و برخی دیگر با روابط کاری و حجم کاری دست و پنجه نرم می کنند. من دوست دارم بگویم: "هر کسی داستانی دارد، اما همه داستان ها گفته نمی شود."

شرایط ثبت نام برای چه کسانی است :

به مشتریان فعلی خود ابزارهایی را ارائه دهید که برای رسیدگی به هر اتفاقی برای آنها نیاز دارند.
تنها در شش جلسه به مشتریان خود هر آنچه را که برای یک عمر موفقیت و آزادی نیاز دارند آموزش دهید.

جهت ثبت نام فرم زیر را پر کنید :

    توجه: با احترام درخواست شما فقط در صورتی ارسال می‌شود که فیلدهای خواسته شده به صورت کامل تکمیل شده باشد.