خانه > کوچینگ فردی (توسعه شخصی)
کوچینگ فردی (توسعه شخصی)

کوچینگ فردی (توسعه شخصی)

همه افراد با دریافت خدمات کوچینگ می‌توانند کیفیت زندگی و محیط کار و کیفیت روابط شخصی و حرفه‌ای خود را بهبود بدهند. دریافت خدمات کوچینگ کمک می‌کند تا مراجع توانمند شود، انتخاب‌های بهتری داشته باشد، افکار و باورهای مخرب خود را تغییر دهد، تعارض‌های شخصی و حرفه‌ای خود را حل کند، برای آینده و شکوفایی خود تلاش کند و در نهایت بهترین خودش باشد. انسانی که از خدمات کوچینگ بهره می‌برد، می‌تواند برای دیگران نیز یک منبع ارزشمند و در دسترس باشد.

در جلسات کوچینگ چه می‌گذرد؟

کوچینگ فردی مبتنی بر روان‌شناسی، یک فرایند پویا، قوی و آزمون شده است. در این فرایند پویا، پس از محیط‌سازی و پایه‌ریزی اعتماد به مراجع کمک می‌شود تا خواسته‌های/اهداف اصلی خود را بشناس­ کارهایی که برای آن انجام می­‌دهد یا تاکنون انجام داده است را شناسایی کند، آن‌ها را ارزیابی کند، بر اساس نتیجه کارهایش، سایر گزینه‌ها را بررسی کند و در نهایت برای رسیدن به خواسته/هدف خود یک برنامه عملی تنظیم و در جهت آن، اقدامات مشخص عملی انجام دهد و به طور دائم خود را ارزیابی کند. در جلسه کوچینگ، کوچ متخصصِ دانایی نیست که پاسخ‌ همه سوالات مراجع را می‌داند و یا راه‌حل‌ها را در دست دارد. کوچ کمک می‌کند تا مراجع بر اساس مختصات زندگی خود بهترین راه‌حل‌ و انتخاب‌ها را داشته باشد

در طی این فرایند، کوچ از طریق فعالیت‌های زیر روند تغییر و فرایند کوچینگ را تسهیل می­‌کند:

  • استفاده از “فرصت‌های آموزشی” و ارائه آموزش به فرد
  • ارائه تکلیف به فرد در پایان هر جلسه
  • در تماس بودن با فرد در زمان‌های بین جلسات برای حمایت و کمک به رفع موانع
  • معرفی منابع لازم (کتاب، جزوه،…) به فرد
  • کمک به فرد برای تمرین کردن و تسلط یافتن بر “خود-ارزیابی” به عنوان کلید تغییر
  • تشویق فرد و کمک به وی برای یافتن انگیزه در درون خود

موسسه رای‌ما‌نا با تیمی باصلاحیت و حرفه‌ای در حوزه توسعه فردی و سازمانی، به مراجعان خدمات کوچینگ ارائه می‌نماید. در صورت تمایل، کوچ مورد نظر خود را از میان «کوچ‌های همکار» انتخاب کنید و از طریق شیوه تماس ارائه شده برای هر کوچ، درخواست خود را برای کوچ مورد نظر ارسال یا با او تماس بگیرید. یا برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، لطفا درخواست و تلفن تماس خود را در زیر، با ما به اشتراک بگذارید تا با شما تماس گرفته شود.

فرم درخواست استفاده از خدمات کوچینگ فردی:

لطفا فرم زیر را کامل کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته و شرایط ثبت‌نام به شما اعلام شود.


    توجه: درخواست شما فقط در صورتی ارسال می‌شود که همه خانه‌ها کامل شده باشد.

    دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.