خانه > راه‌بری شخصی و زندگی (مدرسه سلحشوری)
راه‌بری شخصی و زندگی (مدرسه سلحشوری)

راه‌بری شخصی و زندگی (مدرسه سلحشوری)

زندگی یا یک سفر اکتشافی سلحشورانه است و یا هیچ نیست” (هلن کلر)

فلسفه مدرسه سلحشوری (راه‌بری شخصی و زندگی)

“زندگی کارزاری است غیر قابل پیش‌بینی که فقط یک بار فرصت حضور سلحشورانه در آن را داریم. “

یک زندگی معنادار و لذتبخش، نیازمند مهارت‌ها و شایستگی‌هایی است که تقریبا در طی دوران زندگی یا تحصیلاتمان به ما آموزش داده نشده است، بنابراین برای دستیابی به این زندگی باید خودمان اقدام کنیم. شاید زندگی سلحشورانه (شجاعانه) انتخاب همه نباشد، اما آن‌هایی که انتخاب می‌کنند مانند یک سلحشور، شجاعانه زندگی کنند، تجربه کاملا منحصربه‌فرد و متفاوتی از زندگی را برایمان نقل می‌کنند. این سبک از زندگی یعنی به دلِ تاریکی و ترس زدن و عبور کردن از آن و تبدیل شدن به نسخه‌ای جدید از خود. یعنی شجاعتِ پذیرش کاستی‌های خود، یادگیری مستمر، کشف ارزش‌ها و زندگی کردن بر آن اساس و ترسیم چشم‌انداز و یافتن ماموریت شخصی خود. یعنی دل به دریا زدن و انتخاب هدف‌های بزرگ و معنادار و پایداری داشتن و به سمت هدف حرکت کردن، حل مسائل خود و تصمیم‌گیری‌های سخت، شکاندن عادت‌های نامتعادل و ناسالم و رفتن و جنگیدن برای داشتن یک زندگی متعادلِ لذتبخش و معنادار.

این نوع از زندگی همچنین شامل پذیرش مسئولیت رفتار و زندگی خود، منفعل نبودن و جرات داشتن و صدا داشتن، پذیرش تفاوت‌ها و هیجاناتی که دوستشان نداریم، رو به رو شدن با دیگری، حرف زدن و حل کردن مسائل و تغییر کردن است.

مدرسه سلحشوری، مجموعه‌ای از دوره‌های آموزشی است که قرار است در آن آئین زندگی یا همان آئین سلحشوری را در چهارچوب نیازمندی های”زندگی امروزه” بیاموزیم و تمرین کنیم.

برخی از دوره‌های راه‌بری شخصی و زندگی (مدرسه سلحشوری) شامل موارد زیر است:

فرم درخواست تهیه دوره‌های مجازی راه‌بری شخصی و زندگی (مدرسه سلحشوری):

لطفا دوره مجازی مورد نظر خود را انتخاب و فرم زیر را کامل کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته و شرایط ثبت‌نام به شما اعلام شود.


    دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.