خانه > دوره ها > کارگاه آنلاین معلم راهبر
raimana information

کارگاه آنلاین معلم راهبر

اهداف و دست‌آوردها

هدف غایی این کارگاه را می‌توان در دو عبارت کلی «تغییر نگرش نسبت به مفهوم آموزش» و «کسب مهارت‌‌ جدید در ارتباط با نگرش جدید» خلاصه کرد. آموزش در روزگار جدید با توجه به شناخت وسیعی که در پرتو علم روانشناسی  نسبت به انسان ایجاد شده همچنین عیان شدن بسیاری از خطاهای رایج و مرسوم و آثار مخرب بعضی نگاهها و اقدامات، نمی تواند همسو با  انگاره ها و باورهای سنتی و در نتیجه در امتداد آموزش دهه‌­های پیشین باقی بماند.

محور اصلی این تغییر نگرش کوچینگ انتخاب است و این دوره کوششی‌ست تا معلمی راهبرانه (معلمی مبتنی بر کوچینگ) را بسترسازی نماید. پارادایمی جدید از آموزش که پروراندن یادگیرندگانی توانمند و قبراق را نشانه می­رود.

از سوی دیگر توجه به یادگیرنده و حرکت براساس ادراک صحیح از موقعیت یادگیری او، نیازمند مهارت‌های نوین آموزش است که فراتر از تدریس صرف می‌باشند و در دوره معلم‌راهبر دستیابی به اصول این مهارت با توجه به روانشناسی تربیتی، تئوری انتخاب و مبانی مدرسه کیفی همچنین مدیریت و طراح آموزشی هدف‌گیری شده است.

سرفصل‌های دوره

 • مدیریت رابطه با کودک و نوجوان
 • ارزش‌های حرفه‌­ای
 • طراحی آموزشی
 • قانون‌گذاری و توافق با کودک و نوجوان
 • چشم انداز در آموزش
 • معلمی چه چیز نیست؟
 • یادگیری چه چیز هست!
 • کمک به حل تعارض‌های کلاسی

سایر اطلاعات دوره

کارگاه آنلاین بصورت تعاملی طراحی شده و شنیدن Voice کلاس سودمندی کاملی نخواهد داشت.

برای انجام بهتر تکالیف و همچنین رفع اشکال‌ها جدا از امکان پرسیدن سوالات در کارگاه و تعامل در گروه مجازی، هر یادگیرنده با پشتیبان اختصاصی در ارتباط خواهد بود به ازای هر جلسه حدود یک ساعت فعالیت خارج از کلاس و در پایان دوره حدود 7 ساعت تکلیف پایان دوره خواسته خواهد شد که درخصوص آن به شرکت کنندگان بازخورد داده خواهد شد.

بروشور دوره

مربیان

 • raimana information محمد حسن سنگانیان

  جهت ثبت نام لطفا ارزش دوره را به شماره کارت 6219861036567104 به نام ناهید حیدری و امیر پهلونژاد واریز کرده و فیش آن را به شماره 09120993451 ارسال کنید.

  همچنین در صورت وجود هرگونه سوال می‌توانید با شماره 09120993451 و یا از طریق فرم زیر با ما تماس بگیرید.  بازگشت

  قوانین ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی آفلاین:

  کاربرگرامی سلام، وقت بخیر

  از این‌که می‌توانیم در مسیر یادگیری و توسعه خود، همراه شما باشیم، خوشحالیم. لطفا پیش از نهایی کردن پرداخت و ثبت‌نام خود، موارد زیر را به دقت مطالعه و تایید نمایید.

  1. زمان استفاده از دوره‌ای که ثبت‌نام کرده‌اید محدود است و با توجه به میزان محتوا و تکالیف هر دوره، زمان دسترسی به شما اعلام می‌گردد. لازم به توضیح است حداقل زمان دسترسی به هر دوره 2ماه تقویمی است.

  2. پس از تکمیل فرآیند ثبت‌نام و دریافت ایمیل دسترسی به دوره، امکان انصراف و برگشت هزینه به هیچ عنوان وجود ندارد. در صورتی که دوره را به اشتباه انتخاب کرده باشید و هنوز آن را آغاز نکرده باشید (قبل از دریافت ایمیل لینک ورود)، می‌توانید با هماهنگی پشتیبانی، دوره خود را فقط به دوره‌ی دیگری تغییر بدهید.

  3. مالکیت معنوی و مادی محتوای دوره‌ها، شامل فایل‌های متنی، تصویری، صوتی و یا فیلم که از طریق برنامه آموزشی به آن دسترسی خواهید داشت، متعلق به موسسه رای‌مانا است.

  4. اطلاعات کاربری که از طریق ایمیل برای شما ارسال می‌شود، فقط برای استفاده‌ی شما در اختیارتان قرار می‌گیرد، پس لطفا این اطلاعات را در اختیار دیگران قرار ندهید.

  ادامه