خانه > پایگاه دانش > کتاب به پا خاستن برای انسانیت
کتاب به پا خاستن برای انسانیت
admin

2020/07/14

زمان مورد نیاز برای مطالعه:
0

کتاب به پا خاستن برای انسانیت

جان ایزو در این کتاب کلید دسترسی به کارراهه حرفه ای عالی، محل کار عالی، روابط انسانی بهتر و یک دنیای بهتر را به خوانندگان تقدیم می کند. کتاب بپاخاستن قویا توصیه دارد که اگر همه ما برای ایجاد تغییر، بجای آنکه نگاهمان به دیگران باشد، نگاهمان به خودمان باشد، تقریبا هر مشکل و مسئله ای، از مشکلات شخصی و چالش های کاری گرفته تا موضوعات اجتماعی، قابل حل هستند. با نگریستن به خودمان به عنوان عامل تغییر، ما احساس شادی بیشتر، استرس کمتر و قدرت بیشتر خواهیم داشت.

جان ایزو در این کتاب هفت اصل متقاعدکننده ارائه می کند، که هر شخصی را توانمند می کند، در هر مکان و زمانی بتواند به طور موثری تغییرات مثبت ایجاد کند. این کتاب همچنین پر از داستان هایی است که به شما الهام می بخشد. مانند: داستان یک فروشنده میان سال ایتالیایی که با مافیا مقابله کرد، داستان دو نوجوان کلاس دوازدهمی که یک جنبش ضد زورگویی/قلدری براه انداختند، و داستان مدیر اجرایی یک شرکت که یک واحد ورشکسته را به یک بخش سودده تبدیل کرد و داستان های جذاب الهام بخش دیگر. همه ما این قدرت را داریم تا دنیا را تغییر بدهیم- جان ایزو نشان می دهد که چگونه این اتفاق می تواند رخ بدهد.

دکتر علی صاحبی، دارای مدرک دکترای روان شناسی بالینی و کوچ بین المللی است. ایشان مربی ارشد موسسه بین المللی ویلیام گلسر (موسسه آموزش تئوری انتخاب، واقعیت درمانی و مدیریت راهبرانه) و بنیانگذار شعبه موسسه ویلیام گلسر در ایران است. دکتر صاحبی ۵۳ کتاب ترجمه و تالیف نموده که از جمله آنان تمامی آثار دکتر ویلیام گلسر در حوزه تئوری انتخاب است. امیر محمد پهلونژاد دارای مدرک کارشناسی ارشد مشاوره و کوچ بین المللی است. ایشان عضو هیئت علمی موسسه بین‌المللی ویلیام گلسر است. آقای پهلونژاد در طی دو دهه گذشته به بنگاه های اقتصادی بنام ایرانی و بین المللی در حوزه مدیریت منابع انسانی و توسعه مدیران خدمات مشاوره و کوچینگ ارائه داده و کارگاه های بسیاری را در حوزه راه‌بری برای آنها اجرا کرده است.