خانه > دوره ها > دوره آموزشی سکوت
raimana information

دوره آموزشی سکوت

اهداف و دست‌آوردها

در جلسات کوچینگ گاهی کوچ در آغاز یا در حین فرایند جلسه با سکوت مراجع مواجه می­‌شود که لزوما به معنای مقاومت مراجع نیست. در هر صورت، عدم آگاهی کوچ از معانی سکوت و چگونگی مواجهه با آن می‌­تواند جلسه را به سمت مقاومت کشانده و جلسه­‌ای ناموفق را رقم بزند. در همین راستا آگاهی داشتن از مضامین پنهان شده در سکوت مراجع و آمادگی کوچ برای پیشبرد جلسه در مواجهه با سکوت از سوی مراجع می­‌تواند نقشی تعیین کننده در موفقیت در این موقعیت­‌ها داشته باشد.

در این پودمانی دانشپذیران با معناهای متعددی از سکوت مراجع آشنا می‌­شوند و دید جدیدی نسبت به آن پیدا می­کنند. همچنین بعد از اتمام پودمانی دانشپذیران می­توانند با فراگیری نکات مهم در این فرایند و بکارگیری تکنیک­های ویژه، با مراجعان خود برخورد مناسب­‌تری داشته باشند.

بروشور دوره

مربیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  جهت ثبت نام لطفا ارزش دوره را به شماره کارت 6219861036567104 به نام ناهید حیدری و امیر پهلونژاد واریز کرده و فیش آن را به شماره 09120993451 ارسال کنید.

  همچنین در صورت وجود هرگونه سوال می‌توانید با شماره 09120993451 و یا از طریق فرم زیر با ما تماس بگیرید.  بازگشت

  قوانین ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی آفلاین:

  کاربرگرامی سلام، وقت بخیر

  از این‌که می‌توانیم در مسیر یادگیری و توسعه خود، همراه شما باشیم، خوشحالیم. لطفا پیش از نهایی کردن پرداخت و ثبت‌نام خود، موارد زیر را به دقت مطالعه و تایید نمایید.

  1. زمان استفاده از دوره‌ای که ثبت‌نام کرده‌اید محدود است و با توجه به میزان محتوا و تکالیف هر دوره، زمان دسترسی به شما اعلام می‌گردد. لازم به توضیح است حداقل زمان دسترسی به هر دوره 2ماه تقویمی است.

  2. پس از تکمیل فرآیند ثبت‌نام و دریافت ایمیل دسترسی به دوره، امکان انصراف و برگشت هزینه به هیچ عنوان وجود ندارد. در صورتی که دوره را به اشتباه انتخاب کرده باشید و هنوز آن را آغاز نکرده باشید (قبل از دریافت ایمیل لینک ورود)، می‌توانید با هماهنگی پشتیبانی، دوره خود را فقط به دوره‌ی دیگری تغییر بدهید.

  3. مالکیت معنوی و مادی محتوای دوره‌ها، شامل فایل‌های متنی، تصویری، صوتی و یا فیلم که از طریق برنامه آموزشی به آن دسترسی خواهید داشت، متعلق به موسسه رای‌مانا است.

  4. اطلاعات کاربری که از طریق ایمیل برای شما ارسال می‌شود، فقط برای استفاده‌ی شما در اختیارتان قرار می‌گیرد، پس لطفا این اطلاعات را در اختیار دیگران قرار ندهید.

  ادامه