خانه > دوره ها > دوره آموزشی پیش‌نهاد
raimana information

دوره آموزشی پیش‌نهاد

اهداف و دست‌آوردها

با توجه به اینکه تمرکز بازخورد به گذشته است و انسان­ها کنترلی روی گذشته ندارند، ممکن است ارائه و دریافت آن باعث چالش شود. همچنین ممکن است دریافت­‌کننده بازخورد آن را شخصی قلمداد کند. تحقیقات نشان داده در کنار استفاده درست و مناسب از بازخورد، استفاده از پیش­نهاد (Feedforward) می‌تواند بسیار مفید باشد. تمرکز اصلی پیش‌نهاد روی آینده است و نتیجه آن علاوه بر پویایی، بهبود روابط نیز هست. تسلط روی این مفهوم برای کوچ­ها و مدیران بسیار حائز اهمیت است.

در این پودمانی، دانشپذیران با مفهوم و کارکرد پیش­نهاد آشنا می­‌شوند و با آگاهی از شرایط ارائه و دریافت پیش­نهاد می‌توانند از آن در عرصه­‌های مختلف استفاده کنند. بعد از اتمام این پودمانی دانشپذیران می­‌توانند با استفاده از نکات ظریفی که در ایفای نقش­ها و درس­نامه به آن اشاره شده، به کیفیت روابط خود عمق ببخشند، و همچنین با استفاده از آن در زمینه کوچینگ و مدیریت، باعث بهبود عملکرد و اثربخشی مراجعان و کارمندان خود بشوند.

بروشور دوره

درس شماره یک – مقدمه

جهت آشنایی بیشتر با مجموعه پودمانی‌های کوچینگ ویدیو زیر را مشاهده کنید.

 

مربیان

  • raimana information دکتر علی صاحبی
  • raimana information امیر پهلونژاد

    جهت ثبت نام لطفا ارزش دوره را به شماره کارت 6219861036567104 به نام ناهید حیدری و امیر پهلونژاد واریز کرده و فیش آن را به شماره 09120993451 ارسال کنید.

    همچنین در صورت وجود هرگونه سوال می‌توانید با شماره 09120993451 و یا از طریق فرم زیر با ما تماس بگیرید.